Tüketime Uygunluk

“Vakit nakittir” –Bu bildik söz hala çok önemli. Anne ve babanın her ikisinin de çalıştığı aileler olsun olmasın çoğu insan değerli zamanını meyve ve sebzeleri temizleyerek, soyarak, keserek veya dilimleyerek geçirmek istemiyor.

Bunun yerine önceden doğranmış poşetli salatalar, okulda veya ofiste yenilebilecek atıştırmalık havuç, kavun veya karpuzlu meyve salataları ve ev dışında yemek için hazırlanmış sebze sandviçleri gibi kullanıma hazır gıda arzlarını tercih ediyorlar.

Bu tüketime hazır sebze ve meyve piyasası için ayrılmış ürünlerin iyi kesim özellikleri, nem tutma, işlemeden sonra güzel bir görünüm, boyut ve şekil olarak bütünlük gibi belirli şartları karşılaması gereklidir. Ödüllü Intense domatesi buna güncel bir örnektir: dünyanın ilk suyunu sızdırmayan domatesi şeklini kaybetmeden dilimlemek veya küp şeklinde doğramak için idealdir.

Buna ek olarak daha uygun sebze ve meyvelere yönelik trend daha küçük boyutlu kavun ve karpuz yetiştirmek için bize ilham vermiştir. Bu yeni ürünler kolayca buzdolabına girer ve daha az miktarda gıda isteyen bekar veya daha küçük ailelerin ihtiyaçlarını karşılar.ÜLKE SİTELERİ

ÜLKE SİTELERİ

Ara