Cuma, Ara. 14, 2018

BASF SEBZE TOHUMLARI SOĞAN AKADEMİSİ

BASF Sebze Tohumları, gelenekselleşen 2. Onion Academy (Soğan Akademi)‘i bu yıl 6 Aralık tarihinde Ankara’da gerçekleştirdi. BASF Sebze Tohumları, hibrit soğan segmentinde pazar lideri olmanın yanı sıra ülke soğancılığının geliştirilmesi konusunda da öncü olmaya devam ediyor.
BASF Sebze Tohumları, Nunhems Tohumculuk olarak gerçekleştirdiğimiz akademide Hibrit Soğan Tohumculuğu, Damla Sulama, İlaçlama ve Pnömatik Ekim Makinaları konularında eğitim verildi. İnteraktif bir eğitim programının ardından uygulanan sınavda kazananlar ödüllendirilirken tüm katılımcılara Oninon Academy diplomaları taktim edildi.
Soğan tarımında yetkin distibutör, tüccar, bayi, üretici ve süpermarket temsilcilerinin bir araya geldiği akademide soğanın dünyada ve ülkemizdeki durumu değerlendirildi. Soğan Satış Uzmanı Semih Türkoğlu düşüncelerini ‘‘Onion Academy‘de soğanın üretiminden son tüketimine kadar aktif rol alan sektör paydaşlarını bir araya getirmeyi hedefledik. Bizim için önemli olan soğan üretim şeklinin daha profesyonel ve planlı şekilde yapılması ve sektör paydaşlarının bu konuda bilgilendirmesidir bunun için BASF Sebze Tohumları olarak her yıl farklı bölgelerde Onion Academy başlıklı bölgesel toplantılar gerçekleştiriyoruz ve önümüzdeki yıllarda soğan sektörüne değer katmaya devam edeceğiz.‘‘ şeklinde aktardı.
BASF Hakkında
BASF olarak sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevre korumasıyla birleştiriyoruz. 115.000'in üzerinde BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke ve sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için gayret gösteriyor. Portföyümüz dört segmentten oluşmaktadır: Kimyasal Ürünler, Performans Ürünleri, Fonksiyonel Malzemeler ve Çözümler, Tarım Çözümleri. BASF, 2017 yılında 60 milyar Euro'nun üzerinde satış gerçekleştirdi. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA) ve Zürih borsasında (BAS) işlem görmektedir. Ayrıntılı bilgi için www.basf.com.
ÜLKE SİTELERİ

ÜLKE SİTELERİ

Ara